zobacz również:

Viktoria 1920
2020
MZA
2021
Projekt stworzony dla MZA z fantastycznym teamem koordynowanym przez Zuzę Koraszewską. Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum!
GOOD MORNING, MR. PRESIDENT!
2020
Reportaż z pierwszej wizyty Donalda Trumpa w Polsce. 6 lipca 2017, Warszawa.
Obóz dla Klimatu
2019
Obóz dla Klimatu był pierwszym wydarzeniem w Polsce, które miało na celu przygotowanie aktywistów do aktu tzw. nieposłuszeństwa obywatelskiego na terenie kopalni odkrywkowej węgla brunatnego w Tomisławicach w województwie kujawsko-pomorskim. Po tygodniu szkolenia dwie grupy po 100 osób każda podjęły próbę zablokowania kopalni. Reportaż do artykułu Justine Salvestroni, na zlecenie francuskiego dziennika Libération.
https://www.liberation.fr/planete/2019/07/26/en-pologne-mobilisation-contre-le-charbon_1742076
http://2020.picture-doc.org
UBER
2021
Seria fotografii Warszawy na zlecenie agencji reklamowej Gong dla UBER. To dość niecodzienne zlecenie, bo nie było ważne centrum kadru, a jedynie to, co na samych rantach obrazu – założeniem agencji było wpisanie maski w kształcie litery U w obraz tak, żeby dać odbiorcy tylko wizualną wskazówkę o danej przestrzeni. Kampania została przygotowana z myślą o lightboxach na przystankach autobusowych.
Bruklin
2020
Zdjęcia do teledysku łódzkiej grupy Bruklin, zwycięzcy Antyfestu Antyradia z 2019 roku. Okładki ich singli: Bon Voyage i Lwia Część, zdjęcia wizerunkowe grupy. Teledysk zrobiliśmy w korytarzu pod salką prób, natomiast fotografie na strychu, asfalcie i w studiu.
Portret
2020
Lexus Driving Emotions
2020
Reportaż z prezentacji Lexusów Lexusa LC500 i LC500h, wykonany na zlecenie portalu Mototarget.pl
Gabriella Rajtuzy Lokalne
2019
Seria improwizowanych, reklamowych fotografii rajstop przeprowadzanych w największych miastach Polski. Wzór na rajstopach odnosi się do charakterystycznych elementów zaczerpniętych z lokalnej kultury. Rajtuzy Lokalne fotografowaliśmy już w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i w Łodzi – dwukrotnie.
Škoda Karoq
2018
Fotografie wykonane na zlecenie Mototabu.pl podczas prezentacji Škody Karoq na Sycylii.
http://mototabu.pl/mniejszy-ale-szatan/