zobacz również:

UBER
2021
Seria fotografii Warszawy na zlecenie agencji reklamowej Gong dla UBER. To dość niecodzienne zlecenie, bo nie było ważne centrum kadru, a jedynie to, co na samych rantach obrazu – założeniem agencji było wpisanie maski w kształcie litery U w obraz tak, żeby dać odbiorcy tylko wizualną wskazówkę o danej przestrzeni. Kampania została przygotowana z myślą o lightboxach na przystankach autobusowych.
Bruklin
2020
Zdjęcia do teledysku łódzkiej grupy Bruklin, zwycięzcy Antyfestu Antyradia z 2019 roku. Okładki ich singli: Bon Voyage i Lwia Część, zdjęcia wizerunkowe grupy. Teledysk zrobiliśmy w korytarzu pod salką prób, natomiast fotografie na strychu, asfalcie i w studiu.
Obóz dla Klimatu
2019
Obóz dla Klimatu był pierwszym wydarzeniem w Polsce, które miało na celu przygotowanie aktywistów do aktu tzw. nieposłuszeństwa obywatelskiego na terenie kopalni odkrywkowej węgla brunatnego w Tomisławicach w województwie kujawsko-pomorskim. Po tygodniu szkolenia dwie grupy po 100 osób każda podjęły próbę zablokowania kopalni. Reportaż do artykułu Justine Salvestroni, na zlecenie francuskiego dziennika Libération.
https://www.liberation.fr/planete/2019/07/26/en-pologne-mobilisation-contre-le-charbon_1742076
http://2020.picture-doc.org
Škoda Karoq
2018
Fotografie wykonane na zlecenie Mototabu.pl podczas prezentacji Škody Karoq na Sycylii.
http://mototabu.pl/mniejszy-ale-szatan/
Mała Polana Smaków
2021
Zdjęcia do Łódzkiego Przepiśnika, czyli książki kucharskiej z przepisami na tradycyjne łódzkie potrawy. Gotował dla Państwa: Andrzej Polan. Produkcja: Urząd Marszałkowski w Łodzi. Projekt Przepiśnika: Dawid Szablewski
26 Pol'and'Rock
2019
the 26th edition of the Pol'And'Rock Festival is one of the biggest music festivals in the world – The 2019 edition gathered an estimate of 750 000 attendants. Formerly known as "woodstock festival Poland", the festival referes to the original event which took place in Bethel, NY, in 1969. Even though the name changed due to licesing dispute, the festival manages to keep up with it's original ethos, written into it's motto: "Love, Friendship, Music".
Kostrzyn nad Odrą
Gabriella Rajtuzy Lokalne
2019
Seria improwizowanych, reklamowych fotografii rajstop przeprowadzanych w największych miastach Polski. Wzór na rajstopach odnosi się do charakterystycznych elementów zaczerpniętych z lokalnej kultury. Rajtuzy Lokalne fotografowaliśmy już w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i w Łodzi – dwukrotnie.
GOOD MORNING, MR. PRESIDENT!
2020
Reportaż z pierwszej wizyty Donalda Trumpa w Polsce. 6 lipca 2017, Warszawa.
OFF Północna Festival
2017
Fotografie wykonane podczas serii 4 spektakli w ramach festiwalu OFF Północna 2016 w Teatrze Muzycznym w Łodzi.
MZA
2021
Projekt stworzony dla MZA z fantastycznym teamem koordynowanym przez Zuzę Koraszewską. Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum!