zobacz również:

Viktoria 1920
2020
26 Pol'and'Rock
2019
the 26th edition of the Pol'And'Rock Festival is one of the biggest music festivals in the world – The 2019 edition gathered an estimate of 750 000 attendants. Formerly known as "woodstock festival Poland", the festival referes to the original event which took place in Bethel, NY, in 1969. Even though the name changed due to licesing dispute, the festival manages to keep up with it's original ethos, written into it's motto: "Love, Friendship, Music".
Kostrzyn nad Odrą
Gabriella Rajtuzy Lokalne
2019
Seria improwizowanych, reklamowych fotografii rajstop przeprowadzanych w największych miastach Polski. Wzór na rajstopach odnosi się do charakterystycznych elementów zaczerpniętych z lokalnej kultury. Rajtuzy Lokalne fotografowaliśmy już w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i w Łodzi – dwukrotnie.
MZA
2021
Projekt stworzony dla MZA z fantastycznym teamem koordynowanym przez Zuzę Koraszewską. Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum!
Portret
2020
Film
2020
UBER
2021
Seria fotografii Warszawy na zlecenie agencji reklamowej Gong dla UBER. To dość niecodzienne zlecenie, bo nie było ważne centrum kadru, a jedynie to, co na samych rantach obrazu – założeniem agencji było wpisanie maski w kształcie litery U w obraz tak, żeby dać odbiorcy tylko wizualną wskazówkę o danej przestrzeni. Kampania została przygotowana z myślą o lightboxach na przystankach autobusowych.
Mała Polana Smaków
2021
Zdjęcia do Łódzkiego Przepiśnika, czyli książki kucharskiej z przepisami na tradycyjne łódzkie potrawy. Gotował dla Państwa: Andrzej Polan. Produkcja: Urząd Marszałkowski w Łodzi. Projekt Przepiśnika: Dawid Szablewski
OFF Północna Festival
2017
Fotografie wykonane podczas serii 4 spektakli w ramach festiwalu OFF Północna 2016 w Teatrze Muzycznym w Łodzi.
GOOD MORNING, MR. PRESIDENT!
2020
Reportaż z pierwszej wizyty Donalda Trumpa w Polsce. 6 lipca 2017, Warszawa.